Fotografia Świąteczna

Fotografia świąteczna jest jednym z najpopularniejszych rodzajów fotografii, szczególnie podczas okresu Bożego Narodzenia. 

Ten czas obfituje w wiele pięknych dekoracji, takich jak światełka, choinki, ozdoby, co stanowi doskonałą okazję do robienia zdjęć. 

Fotografia świąteczna może być zrobiona na wiele sposobów – od zdjęć rodzinnych przy choince, po ujęcia krajobrazów z zewnątrz, pokazującego iluminacje miast. 

Ważne jest, aby uchwycić w najlepszy sposób kolory, światła i klimat tego wyjątkowego czasu. Dobre oświetlenie, perspektywa i kompozycja to kluczowe elementy do osiągnięcia wspaniałych zdjęć świątecznych. 

Ostatecznie, fotografia świąteczna ma na celu uwiecznienie wspaniałych chwil w czasie, które pozostaną w pamięci przez wiele lat.

Fotografia świąteczna to nie tylko okres świąt Bożonarodzeniowych. To także sesje zdjęciowe w okresie przed wielkanocnym oraz dni uroczyste, na przykład dzień Dziadka i dzień Babci.

O Sesji

Sesje Świąteczne będą odbywać się w weekendy w wyznaczonych wcześniej godzinach. 

Ważna jest rezerwacja terminu.

Na sesję najlepiej się przygotować, dobrać odpowiedni strój dla każdego członka rodziny, bliskiego (po uprzedniej konsultacji). Ważne jest, aby ubiór pasował do naszej scenerii świątecznej.

Sesja w Studio w Poznaniu lub Plener (jarmark świąteczny)

 

Zachęcam do zapoznania się z Cennikiem Sesji Świątecznych 🙂

To jest jedyna moja oferta, w której podaje cennik – z racji tego, że wiem jak będzie wyglądała ta sesja i gdzie będzie miała miejsce 🙂 

Get In touch

Zarezerwuj Termin

Sesja Świąteczna

Voucher

Już teraz możesz kupić Voucher Prezentowy na Sesje Zdjęciową – może to być Sesja Świąteczna lub portretowa, sensualna, rodzinna, biznesowa, itd 


Poczuj Ten Świąteczny Klimat !
To może być Sesja dla Par lub Twój Portret 🙂