Jak wyróżnić swoje zdjęcia na Instagramie/Facebooku?

Zastanawialiście się dlaczego macie taki słaby przyrost like lub follow? Dlaczego innym idzie lepiej i szybciej? Czy myślicie, że wielu Instagramowiczów korzysta z agencji social media? 

 

Ciekawe treści, interesujące grafiki/zdjęcia, zaglądanie do innych, zostawianie like lub follow, zostawianie fajnych komentarzy – to wszystko działa na Instagramie 🙂 Jeśli dacie coś od siebie, to jest duże prawdopodobieństwo że niektóre osoby odwdzięczą się tym samym:) Bardzo istotne jest nawiązywanie relacji, opowiadanie o sobie, oczywiście dawkowanie tych opowieści, bycie sobą 🙂 Dzielcie się swoją pasją, możliwe że inni będą ją podzielać więc na pewno coś was łączy.

 

Niektórzy w zawrotnym tempie rozwijają swoje konta – ile w tym ich pracy? Tego nie wiemy i się nie dowiemy. Są jednak ludzie z doskonałą charyzmą i siłą przebicia w świecie realnym jak i wirtualnym 🙂 Tego im zazdroszczę 😁 To naprawdę przydatne narzędzia w dobie social mediów 😁

 

Coraz więcej powstaje Agencji Social Media – prowadzą działania na koncie SM, ustawiają publikacje postów/ treści/grafik/video. To wcale nie świadczy o tym, że nic nie robią. Po prostu nie każdy zna się na wszystkim. Nie każdy ma czas na prowadzenie konta a w SM jednak duże znaczenie ma regularność i konsekwencja. Można być utalentowanym fryzjerem, ale nie potrafić umiejętnie prowadzić konto w SM, aby zdobywać kolejnych klientów.

Fotografia Biznesowa